AİLE ÇOCUK KAMPI ETKİNLİKLERİ

ÇADIR KAMPI

Arkadaşlarınızla Paylaşın

 
POLONEZKÖY İSTANBUL KIDSLANDPARK 
BABA -ÇOCUK ÇADIR KAMPI
18 Mayıs - 19 mayıs
Fiyatımıza Çadır, Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, ve Tüm Etkinlikler dahildir. 

📣FİYATA DAHİL HİZMETLER

✅ Kidslandpark riva Polonezköy Kampı Tesisinde 1 Gece Çadır Konaklama
✅ Her aileye özel Çadır ( Yorgan ve Yastık kendiniz getirmelisiniz )
✅ İkinci gün sabah Kahvaltısı:  Kahvaltı Menümüz : Domates, Peynir , Salatalık,  Yumurta , Sigara Böreği, Patates Kızartması, Reçel , Zeytin , Kaşar Peyniri,  su ve çay 
✅ İlk gün 
Akşam yemeği(Köfte,makarna,salata,patates kızartması ve ayran)
✅ Çocuklar için ayrı , yetişkinler için ayrı doğa etkinlikleri ve yarışmaları.
✅ Western Kovboy Park Giriş Bileti
✅ Çocuklar için YEŞİL NESİL eğitmenleri eşiliğinde 4 Farklı Doğa Atölyesi , ve doğa tanıma dersi
✅ Tüm çocuklara "Doğa Koruyucusu 1. Madalyası"  
✅ Ödüllü Menemen Yarışması ( Babalar Arası ) 
✅ Survivor Yarışması ( Çocuklar ve Babalar Arası ) 
✅ Cumartesi Akşamı Canlı Müzik ( Ateş Başı Gitar )
✅ Ücretsiz Otopark
✅ Sağlık ve Güvenlik Personeli

Ücret : Çocuk : 975 ₺  /  Baba : 1075 ₺

📣 FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
🛑 Ulaşım, Kişisel masraflar , Öğlen yemekleri ve içecekler
🛑 İlk gün sabah buluşması Kahvaltısı 
( İsteğe Bağlıdır ) 
🛑 Kamp alanında Demlik Çay : 150 ₺

Nerede Yapılıyor  ? 
📍 Kidslandpark 
İstanbulun Merkezi sayılan Kavacık'a 9 km uzaklıkta,  Polenezköy  yolu üzerinde  hayal ormanları ile riva nehrinin  sınırları içerisinde Yeşil Nesil'e ait özel bir kamp ve etkinlik alanıdır. 
Alanın videosu için tıklayınız

📅  KAMP PROGRAMI ve TARİHLERİ : 
Kamp saatlik ve günlük programı aşağıdadır. Diğer kamp tarihleri için sayfanın alt bölümünden  "Rezervasyon Yap" butonuna tıklayıp farklı tarihleri seçebilirsiniz. Özel Gün ( Bayram-Resmi Tatil )  tarih seçimlerinde fiyat farklılıkları bulunabilir. 

📍 KidsLandPark’a Şahsi Araç İle Ulaşım Nasıl Sağlanır? 

Şahsi aracınız ile ulaşım sağlamak için birkaç farklı alternatif bulunmaktadır. Sizlere önerimiz kesinlikle navigasyon kullanmanız yönünde olacaktır. Aksi takdirde yolları karıştırabilir, trafiğe kalabilir ve en önemlisi tesisin konumu kolay olmasına rağmen bulmakta zorlanabilirsiniz. Navigasyon için Yandex Navigasyon ve Google Haritalara Yeşil Nesil veya Kidslandpark konumlarını yazarak gelebilirsiniz.

📌 KidsLandPark’a Otobüs İle Ulaşım Nasıl Sağlanır?

 Otobüs geçiş saatleri az olup beklemek istemezseniz  Tavsiyemiz Kavacık Merkeze gelmeniz sonrasında taksi ile tesisimiz 10-15 dk sürmektedir.İETT ulaşım bilgileri sayfamızın en alt kısmında bulunmaktadır.   


📌 ETKİNLİK PROGRAMI
BİRİNCİ GÜN  

11:30 Yeşil Nesil alanımıza gelişinizin ardından tanışma
12:30 Yaş aralığına göre çocukların gruplara ayrılması , her gruba ayrı isim ve logo veriyoruz ve görev dağılımı yapıyoruz.  ( Bu oyunda amacımız çocukların yeni arkadaşlarıyla sosyalleşmesi, Her grup eğitimlerini ve görevlerini  kendi eğitmeni ile gerçekleştirilecektir.  ) 


Yeşil Nesil Çatalkaya Vadisi Çadır Kampı

 

13:00 Öğle Yemeği Arası ve Serbest Zaman (Fiyata Dahil Değildir)  Alanımızda restoran bulunmaktadır. Dilerseniz mangal getirip kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz.Dışarıdan yiyecek içecek getirmek serbesttir. Alanın 1 km uzağında Market bulunmaktadır. 

14:00 Çocuklar ve veliler için doğa keşfi. Hayal ormanlarında yaklaşık 1 KM dere yolu yürüyüş sonrası Orman mağarasına ulaşacağız burada yapılacak aktiviteler kısaca :  Çocuklara verilecek eğitimler : Çadır kurma eğitimi, Ormanda  ilkyardım eğitimi, su arıtma  eğitimi,  kamp çantası, pusula kullanımı, ip bağlama teknikleri, doğada hayatta kalma, doğada yemek bulma ve pişirme eğitimi , ormandaki hayvaları tanıma ve korunma eğitimi ,  ormanda yön bulma eğitimleri verilecektir. 

Kidslandpark Beykoz

Bu sırada Dileyen veliler eğitimlere en az 5 mt uzaklıkta olmak kaydıyla izleyici olarak  katılabilir. Dileyenler  muhteşem manzarada orman yürüyüşü yapabilir veya cafemizde tavla , okey oynayabilir kahve  eşliğinde günün tadını çıkarabilir.

 

Çocuklar arası (Oyun Hakemi ve  eğitmenler eşliğinde SURVİVOR ) yarışmaları.
16:30 Çadır Alanına geçiş yerleşme
17:00
 Babalar arasında ödüllü Mangalda Menemen  Yapma Yarışması Velileri gruplara ayırıyoruz. Verdiğimiz mangal'da ateş yakacak, bulabildikleri malzemelerle en iyi menemen'i 30 dakika içinde yapmaya çalışacaklar. Verdiğimiz mangal'da ateş yakacak, bulabildikleri malzemelerle en iyi menemen'i 30 dakika içinde yapmaya çalışacaklar. ( Malzemeler doğada saklı size harita vereceğiz. Ekip içerisinde görev dağılımı yapacak bazılarınız ateş yakarken bazılarınız malzemeleri bulup yemeği hazırlamalı zamana karşı yarışacaksınız. ) 

19:00 Akşam Yemeği Arası 

20.00 Kamp Ateşi Hazırlama ve Yakma , Marşmelov Partisi 

Kidslandpark Beykoz

21.15 Gece Cesaret Yürüyüşü Karanlık ormanda tek başına yürümek oldukça heyecanlı , çok kısa olacak bu yürüyüşte veliler ile birlikte çocukların  karanlık korkularını yenmecekleri keyifli bir oyun oynayacak onları cesaretlendirerek  korkularını yenmeyi  öğreteceğiz. 

Kidslandpark Beykoz 

22:00 Ateşi Başında Canlı Müzik ve Çadırlara geçiş uyku zamanı

Kidslandpark Beykoz

  • İKİNCİ GÜN

07:30 Uyanma seansı ve Spor 

 

08.30 - 09.30 Sabah Kahvaltısı
( Kidslandpark Restaurant Alanında )

10.00- 11.00 Çadır toplama saati

12:00 Çocuklar için Sertifika ve Madalya Töreni ( Tüm çocuklar 1.lik Madalyası Kazanacaklardır ) 

Kidslandpark Beykoz

12:30 Kampın en çok horlayan babasına özel ödül veriyoruz.  


13:00  Program sonu başka bir etkinlikte tekrar görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.  

🟢Rezervasyon için kamp tarih seçimi sonrası katılacak kişi belirterek hızlıca online rezervasyon yapabilirsiniz. 
------------------------------------- 

📍 NOTLAR :  Olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen kamplar'da dilerseniz kesintisiz ücret iadesi , dilerseniz aynı tarihte aynı bölgede yapılacak otel konaklamalı programa indirimli geçiş , dilerseniz ertelenen tarihte gelme gibi seçeneklere sahipsiniz.1yetişkin 1 cocuk katılımlarında 2 yetiskin bileti alabilirsiniz.  

➡ Çocuksuz kişiler bu KAMPIMIZA katılamaz.
➡ Hayvan dostlarımızı kampımıza getirebilirsiniz.

OTOBÜS İLE ULAŞIM :
136 Alibahadır / Kavacık: Beykoz Değirmendere Camii’den Kavacık Aktarma durağına hareket eden otobüs 30 durak sonra Mahmut Şevketpaşa Camii durağına ulaşım sağlamaktadır. Yolculuk ortalama 40 dakika sürmektedir. Mahmut Şevketpaşa Camii durağındaindikten sonra 500 m yürüyerek 6 dakika içerisinde KidsLandPark’a ulaşabilirsiniz.

136Z Alibahadır / Zerzevat – Kavacık: Beykoz Alibahadır durağından Kavacık Aktarma durağına hareket eden otobüs 19 durak sonra Zerzevat Sapağı durağına ulaşım sağlamaktadır. Zerzevat Sapağı durağında indikten sonra 700 m yürüyerek 8 dakika içerisinde KidsLandPark’a ulaşabilirsiniz.

136R Riva – Yeni Riva Yolu / Kavacık: Beykoz ŞEHİT LEVENT BİRDEN Caddesi durağından Kavacık Aktarma durağına hareket eden otobüs 26 durak sonra Zerzevat Sapağı durağına ulaşım sağlamaktadır. Zerzevat Sapağı durağında indikten sonra 700 m yürüyerek 8 dakika içerisinde KidsLandPark’a ulaşabilirsiniz.

 

 KidsLandPark yakınına giden 136, 136Z ve 136R otobüslerine ulaşım sağlamak için İETT web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


📍 Toplu katılım ve Okul rezervasyonlarınız  için lütfen bizimle whatsapp hatlarımız üzerinden iletişime geçip teklif isteyiniz.

 

  

 Güvenli bir adrenalin yolculuğu sunan KidslandSurvivor Alanının eğlenceli parkurlarında keyif dolu bir gün sizleri bekliyor. Çocuklar kadar yetişkinlere de hitap eden üniteleriyle Survivor  alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde özgürlük ve adrenalin dolu unutulmaz deneyimler yaşayacaksınız. 

Kidslandpark Beykoz 

 

 “150 dönüm” arazi üzerinde ekolojik yaşamlarına uygun ortamlarda çocuklar, kitaplardan gördükleri hayvanları canlı olarak görerek yakından tanıyacak, hayvan sevgisini kazanacak ve hayvanların dünyasını keşfedecek.

 

 Kidslandpark Beykoz

 Doğal orman örtüsünün parçası olan alanda çocuklar, aileleri ve arkadaşları ile oyun oynayabilecek. Yemyeşil bir orman içinde hazırlanmış oyun alanlarında yarışmalar, eğlenceli içerikler ve sosyal aktiviteler ile hem öğrenecek hem eğlenecek. Çocuklar ormanın içinde canlı bitki ve ağaçlara dokunarak doğayı öğrenecek, yetişkinler bahçe ile uğraşarak stresten uzak bir gün geçirecek.Temiz bir hava, açık alan ve ağaçlar içinde bir ormanda KAMP keyfi KidslandPark'ta.


🌴 Kısaca birlikte  çok eğleneceğiz... Program bittiğinde tadının damağında kalacağını bizler biliyoruz. Bu kampta doğa ile alışılmadık bir biçimde iç içe olmak,  yaşamın stresinde geçirilen zamanların sonunda size ve çocuğunuza da çok iyi gelecek. İnanın soluğu burada almanıza değecek...   

🔔 En güncel programlar ve kampanyaları takip etmek yanı sıra hediye konser biletlerimizi kazanmak için bizi instagram'da takip edebilirsiniz.@yesilnesilatolyeleri  

👁‍🗨 İnstagram sayfamızı takip için burayı tıklayınız  

-------------------------------------  

📍 Farklı tarih  veya grup  rezervasyonu için lütfen whatsapp hatlarımızdan bilgi alınız.  

🔑 Whatsapp İletişim :  
  📞 0 533 308 30 15 📞 0 533 256 26 50  yesilnesil.com.tr  sitesinde bulunan otel, tur, etkinlik, kamp, günübirlik gezi vb tüm ürünler Yeşil Nesil Turizm ( Tursab 13181 ) tarafından en uygun fiyat garantisi ile organize edilmektedir. 

yesilnesil.com.tr © 2021 sitesinde yer alan tüm içeriklerin hakkı yesilnesil.com.tr ’a aittir. İzinsiz kullanılması yasaktır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

📣 FİYATA DAHİL HİZMETLER

✅ Kidslandpark Polonezköy Kampı Tesisinde 1 Gece Çadır Konaklama
✅ Her aileye özel Çadır ( Mat,Yorgan ve Yastık kendiniz getirmelisiniz )
✅ İkinci gün sabah Kahvaltısı:  Kahvaltı Menümüz : Domates, Peynir , Salatalık,  Yumurta , Sigara Böreği, Patates Kızartması, Reçel , Zeytin , Kaşar Peyniri,  su ve çay 
✅ 
Akşam yemeği(Köfte,makarna,salata,patates kızartması ve ayran)
✅ Çocuklar için ayrı , yetişkinler için ayrı doğa etkinlikleri ve yarışmaları.
✅ Western Kovboy Park Giriş Bileti
✅ Çocuklar için YEŞİL NESİL eğitmenleri eşiliğinde 4 Farklı Doğa Atölyesi , ve doğa tanıma dersi
✅ Tüm çocuklara "Doğa Koruyucusu 1. Madalyası"  
✅ Ödüllü Menemen Yarışması ( Babalar Arası ) 
✅ Survivor Yarışması ( Çocuklar ve Babalar Arası ) 
✅ Cumartesi Akşamı Canlı Müzik ( Ateş Başı Gitar )
✅ Ücretsiz Otopark
✅ Sağlık ve Güvenlik Personeli
-------------------------------------


ÇADIR KAMPINA GETİRİLMESİ TAVSİYE EDİLEN  MALZEMELER

 1. Şişme yatak( konfor içindir yok ise yer ile teması kesecek minder veya yorgan olabilir)Kendi Çadırınızıda getirebilirsiniz alan tahsis edilmektedir. 

2. Uyku tulumu(uyku tulumu ile rahat edemeyenler için yorgan) 

3. Nevresim ve yastık 

4. Matara 

5. Sinek kovucu sprey 

6. Ağrı kesici 

7. Akşam için kalın polar üst ve alt(kapüşonlu tarz ve şapka bere) 

8. Yedek ayakkabı, çorap ve kıyafet 

9. Kişisel gıda maddeleriniz. 

10. Çöp poşeti, peçete, ıslak mendil gibi temizlik gereçleri 

11. Kamp sandalyesi ve masası(alanda piknik masası mevcuttur)
12. Yiyecek ve icecekleriniz için dolap bulunmaktadır getirebilirsiniz.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

🛑 Ulaşım, Kişisel masraflar , Öğlen yemekleri ve içecekler
🛑 İlk gün sabah buluşması Kahvaltısı 
( İsteğe Bağlıdır ) 
🛑 Kamp alanında Demlik Çay : 150 ₺


ÇADIR KAMPINA GETİRİLMESİ TAVSİYE EDİLEN  MALZEMELER

 1. Şişme yatak( konfor içindir yok ise yer ile teması kesecek minder veya yorgan olabilir)Kendi Çadırınızıda getirebilirsiniz alan tahsis edilmektedir. 

2. Uyku tulumu,mat (uyku tulumu ile rahat edemeyenler için yorgan) 

3. Nevresim ve yastık 

4. Matara 

5. Sinek kovucu sprey 

6. Ağrı kesici 

7. Akşam için kalın polar üst ve alt(kapüşonlu tarz ve şapka bere) 

8. Yedek ayakkabı, çorap ve kıyafet 

9. Kişisel gıda maddeleriniz. 

10. Çöp poşeti, peçete, ıslak mendil gibi temizlik gereçleri 

11. Kamp sandalyesi ve masası(alanda piknik masası mevcuttur)
12. Yiyecek ve icecekleriniz için dolap bulunmaktadır getirebilirsiniz.

ETKİNLİK GENEL TANIMI

BABA ÇOCUK ÇADIR KAMPI ETKİNLİKLERİ
1075.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 533 308 30 15

+90 533 308 30 15

+90 533 308 30 15

ebru@yesilnesil.com.tr

 
© 2018 Yeşil Nesil
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp