KİDSLANDPARK 23 NİSANA ÖZEL AİLE ve ÇOCUK ETKİNLİKLERİ

( Polenezköy Yeşil Nesil Etkinlik Alanı )

Arkadaşlarınızla Paylaşın

Kidslandpark Beykoz______________

ULAŞIM  
📍 KİDSLANDPARK YEŞİL NESİL ETKİNLİK ALANI 
İstanbulun Merkezi sayılan Kavacık'a 9 km uzaklıkta,  Polenezköy  yolu üzerinde  hayal ormanları ile riva nehrinin  sınırları içerisinde Yeşil Nesil'e ait özel bir kamp ve etkinlik alanıdır. 
Alanın videosu için tıklayınız 
 

📍 Şahsi Araç İle Ulaşım Nasıl Sağlanır?   

Şahsi aracınız ile ulaşım sağlamak için birkaç farklı alternatif bulunmaktadır. Sizlere önerimiz kesinlikle navigasyon kullanmanız yönünde olacaktır. Aksi takdirde yolları karıştırabilir, trafiğe kalabilir ve en önemlisi tesisin konumu kolay olmasına rağmen bulmakta zorlanabilirsiniz. Navigasyon için Yandex Navigasyon ve Google Haritalara Yeşil Nesil veya Kidslandpark konumlarını yazarak gelebilirsiniz.  

📌 KidsLandPark’a Otobüs İle Ulaşım Nasıl Sağlanır?
 Otobüs geçiş saatleri az olup beklemek istemezseniz  Tavsiyemiz Kavacık Merkeze gelmeniz sonrasında taksi ile tesisimiz 10-15 dk sürmektedir. 
 

 

  • 136 Alibahadır / Kavacık: Beykoz Değirmendere Camii’den Kavacık Aktarma durağına hareket eden otobüs 30 durak sonra Mahmut Şevketpaşa Camii durağına ulaşım sağlamaktadır. Yolculuk ortalama 40 dakika sürmektedir. Mahmut Şevketpaşa Camii durağındaindikten sonra 500 m yürüyerek 6 dakika içerisinde KidsLandPark’a ulaşabilirsiniz.
  • 136Z Alibahadır / Zerzevat – Kavacık: Beykoz Alibahadır durağından Kavacık Aktarma durağına hareket eden otobüs 19 durak sonra Zerzevat Sapağı durağına ulaşım sağlamaktadır. Zerzevat Sapağı durağında indikten sonra 700 m yürüyerek 8 dakika içerisinde KidsLandPark’a ulaşabilirsiniz.
  • 136R Riva – Yeni Riva Yolu / Kavacık: Beykoz ŞEHİT LEVENT BİRDEN Caddesi durağından Kavacık Aktarma durağına hareket eden otobüs 26 durak sonra Zerzevat Sapağı durağına ulaşım sağlamaktadır. Zerzevat Sapağı durağında indikten sonra 700 m yürüyerek 8 dakika içerisinde KidsLandPark’a ulaşabilirsiniz. 

KidsLandPark yakınına giden 136, 136Z ve 136R otobüslerine ulaşım sağlamak için İETT web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ETKİNLİK TARİHLERİ : 
📅 Saatlik  program akışı  aşağıdadır. Farklı  tarihler seçmek için sayfanın alt bölümünden  "Rezervasyon Yap" butonuna tıklayıp farklı tarihleri seçebilirsiniz.  Özel Gün ( Bayram-Resmi Tatil )  tarih seçimlerinde fiyat farklılıkları bulunabilir. 

 
📍 Toplu kişi  ve Okul rezervasyonlarınız  için lütfen bizimle whatsapp hatlarımız üzerinden iletişime geçip teklif isteyiniz.

VELİ 200 TL COCUK 275 TL

🔎 ETKİNLİK  PROGRAMI  🔎


10:00
 Kavacık'a 12 dk uzaklıktaki Beykoz Hayal Ormanları KİDSLANDPark Alanına Varışınızın ardından masalara yerleşme ( Her Aileye  Ayrı Masa Tahsis Edilmektedir. )  Etkinlik Saatine kadar Serbest Zaman rest kahvaltı ücretleri ,tabak kahvaltı 250 TL dir.Yanınızda yiyecek ve icecek getirebilirsiniz.(ateşli malzeler hariç. )

11:30 Eğitmenlerimiz çocuklarımızı  yaş grubuna göre ayıracaklar tanışma oyunumuz sonrası Sabah Sporu, Doğayı Tanıma ve Orman Mağarasına Yürüyüş , Orman Koruma Eğitimi, Bitki Eğitimi,  Kamp Kurma Eğitimi, Temel Hayatta Kalma Eğitimi, Tarım Eğitimi, Kovboypark girişi ve karnaval oyunları. (Saat 11:30 da etkinliklerin başlangıcı)
13:00  YEMEK ARASI ( Serbest Zaman ) 
13:30  Aileler arası parkur yarışması  
14:30 Çocuklar için Survivor Oyunu 
15:30 Çocuklar Arası Dans Yarışması ve 23 NİSAN kutlması yapılacaktır. 
16:00 Ödül Töreni 
Program Sonu

_______________________

📍  ÇOCUKLAR KİDSLANDPARK'TA
NELER YAPACAK
( 4-14 YAŞ ) Her Yaş grubuna ayrı eğitmen eşliğinde…

✅ Parkur yarışmaları ve Oyunları
✅ Doğa Yürüyüşü
✅ Survivor Parkur Oyunları
✅ İzci Kampı Eğitimi ( Çadır Kurma, Yön Bulma vb )
✅ Doğa Bilimi Atölyesi
✅ Su Savaşları
✅ Dans Yarışması 
✅ Tüm Çocuklara 1. lik madalyası
_________________________
📍  YETİŞKİNLER 
NELER YAPACAK ( Katılmak Zorunlu Değildir )
✅ ÖdüllüParkur Oyunları
✅ Doğa Yürüyüşü 
✅ Klasik Piknik Oyunları
_______________________

KATILIM ÜCRETİ ( Fiyatlar Kişi Başıdır )
Çocuk : 275 ₺  /  Yetişkin : 200 ₺  
-------------------------------------


📍  ÖNEMLİ NOTLAR ( Lütfen Okuyunuz )  : 
📌Yanınızda yiyecek içecek getirmek serbesttir. Tesise gelmeden 150 mt önce Hakmar Market bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı dilerseniz buradan alablirsiniz. 
📌 Tedarikli gelemeyen misafirlerimiz için alanımızda kahvaltı restaurant ve büfe bulunmaktadır öğlen ızgara köfte ekmek yapılmaktadır. 
(  Kahvaltı ve öğle yemeğini bizden  almak isteyen misafirlerimiz  için rezervasyon sırasında ileterek 0 533 308 30 15 rezv satın alabilirsiniz.
📌 Dışarıdan sadece mangal ve piknik tüpü getirilemez.  
📌 Biletsiz veya kapıda ödeme yaparak etkinliğimize katılım yapılmamaktadır.
📌 Otopark ve WC ücretsizdir.
📌 Navigasyon cihazınıza ( Yeşil Nesil Atölyeleri ) yazarak gelebilirsiniz. ( Navigasyon olmayan misafirlerimiz Acarkent sonrası Polenezköy Yoluna girip 1 km sonra Yeşil Nesil tabelası olan  çiftliğimizden sola girebilirler. ) 
📌Gelen misafirlerin oyun parkurlarında  düşme yaranlanma gibi sorunlarda kendilerinin sorumluluğu altındadır. Tüm saglık sorunlarına karsı temel  ilk yardıma yönelik saglık ekibi bulunmaktadır.

📌 Çocuksuz aileler bu etkinliğe katılamaz (Çocuk etkinlik programıdır). ( Sık gelen soru ve cevaplar alt kısımdadır, Lütfen İnceleyiniz.  )

------------------------------------- 


Yeşil Nesil Atölyeleri eğitim verdiği çocuklara doğayı ve tarımı sevdirebilmek amacıyla 2016 yılında "Okullar için Eğitici Turizm ve Gezi Faaliyetleri Planlayan" bir tur şirketi  firması olarak kurulmuştur. 

2017 yılında Beykoz Hayal Ormanları içerisinde ilk tesisi olan KIDSLANDPARKmarkasını oluşturmuş ve  açmıştır. 


İstanbul'da  Okul gezileri ve okul turları yaparak , Beykoz Kidslandpark Tesisimizde hey yıl yüzbinlerce öğrenci  ağırlayan Yeşil Nesil Pandemi sürecinde okulların kapanmasıyla , faaliyet alanlarını değiştirip geliştirerek  İstanbul'a yakın tatil beldelerinde, bünyesine kattığı Oteller içinde etkinlikler programlayarak 2020 yılında bireysel turizm satışına başlamıştır.

Pandemi süresince otellerin ayakta kalması için en uygun fiyat garantili etkinlikleri düzenledik bu sayede çalıştığımız bölge işletmecileri ile aramızda güçlü bir bağ oluştu. Bu ilişkiler sayesinde EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ yazan tüm programlarımız sadece bizim tarafımızdan belirtilen tesiste yapılabilmektedir. Otel ve Tesislerimizi arayıp teyit ettirebilirsiniz. 

📍 Yeşil Nesil Tur Şirketleri Kategorisinde  2021-2022 analizlerinde  en çok ziyaret edilen tur şirketidir.
(  İlk 100 firma Listesini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız )


📍 En güncel fırsatları @yesilnesilatolyeleri instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Türkiye’nin en kapsamlı doğa Atölyeleri yepyeni İÇERİKLE başlıyor.

🔹 Kavacık ‘a 7 dk uzaklıkta
🔹 İstanbul’un merkezinde, Riva nehri yanında Beykoz’da tamamen güvenlikli ( Tek giriş - Tek Çıkış Güvenlik Kapısı )
🔹 30 dönüm Hayal Ormanları içerisinde
🔹 Her biri farklı konsept de 5 bahçemizle
🔹 80’den fazla profesyonel eğitmen kadrosu
🔹 Eğitici Doğa Bilimi Atölyesi Çalışması
🔹 Macera ve Oyun Parkurları
🔹 Profesyonel Eğitmenler
🔹 Öğretmenler ve Veliler için dinlenme ve izleme alanları İle FarmPark size eğlence , ekonomi ve huzur vaat ediyor.

⭐ Sizleri Beykoz Hayal Ormanlarında keyifli , eğitici ve eğlenceli bir güne davet ediyoruz. ⭐

En uygun fiyat garantili tüm otellerimiz , aile ve çocuk  etkinliklerimiz , yurtiçi ve yurtdışı turlarımız ve bireysel tatil seçeneklerimizi  instagram sayfamızdan inceleyebilir web sayfamızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

  ------------------------------------- 

Kidslandpark Beykoz

 
Yeşil Nesil TURSAB’a bağlı bir turizm acentasıdır.

🔑 Whatsapp İletişim :  
 📞 0 533 308 30 15
 📞 0 533 256 26 50  


yesilnesil.com.tr  sitesinde bulunan otel, tur, etkinlik, kamp, günübirlik gezi vb tüm ürünler Yeşil Nesil Turizm ( Tursab 13181 ) tarafından en uygun fiyat garantisi ile organize edilmektedir. 

 ------------------------------------- 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

✅ Survivor ve Klasik Oyunlar, Çocuklar için Orman Atölyesi, Kovboy Park Girişi, Dans Yarışması 
✅ Ücretsiz Otopark 
✅ Ücretsiz WC 

yeşil nesil

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

KİŞİSEL HARCAMALAR ve ULAŞIM 
Ekstra çay 30 ₺
Öğle yemeği 
Sucuk Ekmek Ayran: 250 ₺
Köfte Ekmek Ayran: 250 ₺ 
Türk Kahvesi 70 ₺

yeşil nesil

ETKİNLİK GENEL TANIMI

KidslandPark Çocuk Bayramına Özel Ekinlikler ile Eğlence ( Bezkoy - Kidslandpark )
Geceleme: Günübirlik
200.00 TL'den itibaren

Tarih Seçiniz

Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizimle Paylaşın.

+90 533 308 30 15

+90 533 308 30 15

+90 533 308 30 15

ebru@yesilnesil.com.tr

 
© 2018 Yeşil Nesil
Reserve Online Rezervasyon Yazılımları, Online Tur ve Hotel Satış Sistemleri
Whatsapp Whatsapp